Adım Adım Doğrudan Temin Yöntemi İle Kitap Alımı ( Sipariş: 9)

Merhabalar,

Piyasa Fiyat Araştırmasını yaptık. Sıra geldi En Düşük Teklif Veren Firmalara Sipariş yazısı çekmeye.

Örnek Sipariş Yazısı:

Konu: Türkçe Kitap Alımı Sipariş

Firma Adı

Firma Adresi

Teklifinizde belirtmiş olduğunuz Üniversitemiz Merkez kütüphanesinde kullanılmak üzere listede belirtilen “Türkçe Kitapların” alınması ile ilgili birimimize vermiş olduğunuz teklif değerlendirilmiş olup, uygun bulunmuştur.

  1. Faturanın, 1 (bir) asıl 3 (üç) suret olarak ……..Üniversitesi Rektörlüğü adına tanzim edilmesi (Adres:………………………..)(Kurumumuzun Vergi Dairesi ve Vergi Numarası Yazılacak)
  2. Faturanızı, muayene raporu düzenlenmesi gerektiğinden listede belirtilen malzemeler ile birlikte en geç 22.07.2019 tarihine kadar K.D.V. hariç, nakliye dahil toplam 11.940,30-TL fiyattan Üniversitemiz Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığına teslim etmeniz gerekmektedir.
  3. Sipariş son teslim tarihine kadar teslim edilmediği takdirde (Üniversitemiz uğradığı zarar ve zaman kaybı ile ilgili yasal hakları saklı kalmak kaydı ile) mal teslimatı ve fatura kabul edilmeden iade edilecektir.
  4. Firmanız adına kesilecek fatura tutarının ……Rektörlüğü ………. adıyla hangi banka, şube ve IBAN numarasına havale edileceğini belirten imzalı, kaşeli bir dilekçenin fatura ekinde gönderilmesi rica olunur.

 

EK: Türkçe Kitap Listesi

Kazım ŞENTÜRK

22.06.2019

Paylaşmak önemsemektir!

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum Yapabilirsinizx
()
x